Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe
"REMONT 6" Sp. z o. o.


In Mould Labelling

O firmie

Budownictwo

Automatyka

IML
wstęp
galeria

Kontakt


In Mould Labelling (etykietowanie w formie) jest nowoczesną technologią mającą zastosowanie w przetwórstwie tworzyw sztucznych przy dekorowaniu opakowań. Polega ona na podaniu przez specjalny manipulator elementu dekoracyjnego, etykiety do wnętrza formy wtryskowej. Etykietowanie w formie można stosować zarówno w jedno, jak i wielogniazdowych formach.
Technologia ta ma wiele zalet, łącząc plusy naklejek i nadruku. Etykiety IML to przede wszystkim najwyższa jakość druku offsetowego w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu wypraski są bardziej atrakcyjne wizualnie. Eliminuje się również odpadanie, marszczenie i rozmakanie etykiety papierowej. Wypraski są etykietowane podczas procesu formowania, co daje dużą oszczędność czasu. Niewątpliwą zaletą jednorodności wytworzonego produktu jest łatwość jego recyklingu, dzięki czemu można uzyskać dodatkową redukcję kosztów oraz uzyskać zniżki na opłaty produktowe.

Każda wykonana przez nas maszyna zoptymalizowana jest pod konkretną wtryskarkę oraz formę, aby uzyskać możliwie najlepsze czasy produkcji oraz wysoką niezawodność uruchamianej linii produkcyjnej. W zależności od założonych wymagań oferujemy manipulatory wolnostojące, jak i roboty trawersowe mocowane do nieruchomej płyty wtryskarki.

Wykonujemy maszyny na podzespołach liderów wśród światowych producentów, dzięki czemu jesteśmy pewni co do jakości naszych wyrobów i usług.

Zapraszamy do współpracy